RADCA PRAWNY, WSPÓLNIK

Krzysztof Stęc

Krzysztof Stęc

RADCA PRAWNY, WSPÓLNIK

Telefon:

77 500 56 25
77 500 56 26

Email:

Krzysztof Stęc ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego w 2012 roku. W latach 2010-2011 odbył stypendium zagraniczne na European University Cyprus w Nikozji (Cypr). Po studiach prawniczych ukończył podyplomowe studia prawa handlowego na Uniwersytecie Wrocławskim oraz podyplomowe studia prawa nowoczesnych technologii i prawa podatkowego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada certyfikat Inspektora Ochrony Danych wydany przez TÜV NORD Polska sp. z o.o.


Jako pasjonat nowych technologii śledzi najnowsze trendy technologiczne i zmiany prawne z zakresu cyfryzacji i nowych technologii. 


Wyróżnia go determinacja w wytyczaniu i realizowaniu kolejnych celów, a także kreatywna i empatyczna postawa wobec problemów prawnych klientów.


W praktyce zawodowej koncentruje się na obsłudze prawnej biznesu, z naciskiem na branżę HoReCa i produkcyjną. Świadczy przede wszystkim pomoc w zakresie negocjacji kontraktów, zapewnienia zgodności działalności klientów z obowiązującymi normami (compliance) i ochrony danych osobowych. Uczestniczy także w projektach wdrożeniowych systemów IT i doradza klientom w sprawach korporacyjnych.


Włada biegle językiem angielskim.


Wolny czas przeznacza na przygotowania do udziału w kolejnych biegach długodystansowych, podróże i naukę języka hiszpańskiego.